בניית אתרים תדמיתיים בעידן הקורונה

בניית אתרים תדמיתיים 

בעלי עסקים רבים לא הבינו עד כמה חשוב שיהיה לכל עסק אתר אינטרנט ולכן לא הזמינו. כשהחל משבר הקורונה ולא היו הכנסות הם הבינו עד כמה מדובר בנושא אקוטי ולכן רבים מהם הזמינו באופן בהול בניית אתרים תדמיתיים, כדי ליצור הכנסות ביום יום.

מומחים אשר עוסקים בנושא בניית אתרים מקדישים חשיבה רבה לכל פרויקט ולכן כל אתר אינטרנט נראה שונה, הם משקיעים רבות בעיצובו ובבידולו מאתרים אחרים ובמיוחד אם מדובר באתרים של מתחרים עסקיים.

בניית אתרים תדמיתיים באופן מהיר 

בימי הקורונה התווספה כמות עצומה של אתרי אינטרנט תדמיתיים עבור לקוחות שלא היו להם אתרים מסוג זה, או לחלופין עבור עסקים שכבר היה להם אתר אחד אך היה צורך להקים אתר נוסף. 

כדי שבונה האתר יבצע עבודה מושלמת עליו לקבל את מלוא האינפורמצייה ממנהלי העסק. כל דבר שנראה להם ברור מאליו, אינו ידוע לבונה האתרים ולכן קיימת חשיבות רבה לתת לו באופן סיסטמתי את כל המידע על הפעילות העסקית. ככל שהוא יקבל יותר אינפורמציה, כך האתר יהיה הרבה יותר מקצועי והגולשים ייהנו להישאר בו פרקי זמן ארוכים כיוון שהוא יסקרן אותם. 

על פי תחומי הפעילות, קובעים בעת בניית אתרים תדמיתיים, איך ייראה העיצוב, מה יהיו גווניו, אילו מוטיבים יחזרו בו שוב ושוב ואיך יחברו את העיצוב לשפת המיתוג של העסק. 

עריכת אתר האינטרנט 

בתוך כל אתר אינטרנט קובעים קטגוריות שהם תחומי העשייה של העסק. מי שנכנס לאתר מצפה למצוא תשובות לשאלות שמטרידות אותו כמו לדוגמה בתחום הפיננסי, המשפטי, העסקי וכל תחום אחר. אם הגולש ייחשף לחומר מקצועי, מרתק ומסקרן, הוא ייהנה כשיקבל תשובות לשאלות שהטרידו אותו. אך אם האתר אינו מקצועי והמידע הוא שטחי ואין ירידה לפרטים החשובים, קיימת סבירות גבוהה שהגולש יעזוב את האתר ולכן בונים אתר איכותי כד שהגולשים יישארו בו.

פעילות באתר המקוון 

אחת המטרות העיקריות של האתר היא ליצור אינטראקציה עם הקהל כדי שהוא ייחשף לתחומי הפעילות של העסק ויבצע רכישות של פריטים הנחוצים לו.

אם מדובר באתר העוסק בביגוד, בונה האתרים יבנה קו מכירה נוח לתפעול שבו הלקוח הפוטנציאלי בוחר בקלות את הדגם של החולצה שבה הוא מעוניין, מידה, גודל, הוא רואה את נראותה של החולצה בצבע שבחר, כדי להחליט אם לרכוש אותה בצבע זה, או אולי עדיף בצבע אחר.

אם מדובר באתר העוסק בכלים למטבח, המבחר העצום של כלי הבית החדשניים שמקלים על העבודה במטבח יהיה עצום והם יחולקו על פי נושאים כמו אפייה, בישול, כלי אוכל וכו', כדי להקל על ההתמצאות. 

שני הנושאים החשובים ביותר הוא שהאתר יהיה מאובטח וכך הלקוחות ישלמו ללא חשש ושיהיה שירות לקוחות  on line  כך שאפשר לפנות באמצעות כפתור הווטס אפ לנציגים, לשאול שאלות רלוונטיות ובהתאם לתשובות לקדם את הליך הרכישה. 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים